Our range of products include hip thrust machine and inner outer thigh.
₹ 52000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Gym |
| Net Wt. | 200 kg |
| Size | 59 x 52 x 58 in |
| Surface Finish | Powder Coated |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Wooden Box |
| Seat Material | Leather |
₹ 55000 / Piece Get Latest Price
| Weight | 80 kg |
| Target | Thigh |
| Intended Use | Commercial |
| Type | Integrated Gym Trainer |
| Usage/Application | Gym |
| Material | MS Mild Steel |
Mr. Shoaib (CEO)
Interius Performance
C Wing Flat No. 804, Gagan Avenue, Near Ranka Jwellers Kondhwa Budruk, Pune, Kondhwa Budruk, Pune
Pune - 411048, Maharashtra, India